środa, 17 lipca 2019

Exploding-box dla najmłodszej.

Prosty i na szybko.
Uwielbiam tę formę - może stanowić piękną pamiątkę :)




poniedziałek, 24 czerwca 2019

Album dla Grzesia.

W tak zwanej wolnej chwili udało mi się skleić album na pierwszy rok życia Grzesia.
Zdjęcia są jakie są, ale można rzucić okiem, jak wyszło :)





czwartek, 16 maja 2019

Gdzie byłam, jak mnie nie było.

Tak długiej przerwy na blogu jeszcze nie miałam.


7 maja nasza rodzina się powiększyła i jestem teraz mamą dwóch wspaniałych chłopców.


Nie wiem, jak będzie z tym moim tworzeniem. Drobiazgi się zdarzają, choć tylko papierowe bo powrotu do decu jakoś na razie nie widzę.

Moje zaległości u Was na blogach to... to wstyd pisać. Może jakoś stopniowo ponadrabiam...

Pozdrawiamy!