Prosty i na szybko.
Uwielbiam tę formę - może stanowić piękną pamiątkę :)
środa, 17 lipca 2019
poniedziałek, 24 czerwca 2019
Album dla Grzesia.
W tak zwanej wolnej chwili udało mi się skleić album na pierwszy rok życia Grzesia.
Zdjęcia są jakie są, ale można rzucić okiem, jak wyszło :)
Zdjęcia są jakie są, ale można rzucić okiem, jak wyszło :)
Etykiety:
Album,
Rękodzieło,
Scrapbooking
czwartek, 16 maja 2019
Gdzie byłam, jak mnie nie było.
Tak długiej przerwy na blogu jeszcze nie miałam.
7 maja nasza rodzina się powiększyła i jestem teraz mamą dwóch wspaniałych chłopców.
Nie wiem, jak będzie z tym moim tworzeniem. Drobiazgi się zdarzają, choć tylko papierowe bo powrotu do decu jakoś na razie nie widzę.
Moje zaległości u Was na blogach to... to wstyd pisać. Może jakoś stopniowo ponadrabiam...
Pozdrawiamy!
7 maja nasza rodzina się powiększyła i jestem teraz mamą dwóch wspaniałych chłopców.
Nie wiem, jak będzie z tym moim tworzeniem. Drobiazgi się zdarzają, choć tylko papierowe bo powrotu do decu jakoś na razie nie widzę.
Moje zaległości u Was na blogach to... to wstyd pisać. Może jakoś stopniowo ponadrabiam...
Pozdrawiamy!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
