środa, 30 listopada 2016

Zimowe kwiaty po raz kolejny.

Kolejna kartka z poinsecjami :)
Dodatkowo użyłam perły w płynie do podkreślenia wzorów na papierze.




wtorek, 29 listopada 2016

Energetyczne podziękowania z motylkami

Zapraszam na małą odskocznię od prac świątecznych.
Adziamar na swoim blogu zaprosiła do zabawy z papierami DCWV, podesłała trójce najszybciej komentujących post kilka papierów i poprosiła, abyśmy wzięły udział w listopadowym wyzwaniu na blogu producenta owych papierów.

Oto, co stworzyłam ja.


niedziela, 27 listopada 2016

Aniołowie.

Kolejna prosta karteczka z Dzieciątkiem.
Jest gaza, wykrojnikowa serwetka oraz dzwonek, jest urocza grafika, w sumie to jest piękna kartka ;)
A w domu grypowy pomór, dobrze, że posty już wpisane i zaplanowane miałam ;)