Kolejna kartka z poinsecjami :)
Dodatkowo użyłam perły w płynie do podkreślenia wzorów na papierze.
środa, 30 listopada 2016
wtorek, 29 listopada 2016
Energetyczne podziękowania z motylkami
Zapraszam na małą odskocznię od prac świątecznych.
Adziamar na swoim blogu zaprosiła do zabawy z papierami DCWV, podesłała trójce najszybciej komentujących post kilka papierów i poprosiła, abyśmy wzięły udział w listopadowym wyzwaniu na blogu producenta owych papierów.
Oto, co stworzyłam ja.
Adziamar na swoim blogu zaprosiła do zabawy z papierami DCWV, podesłała trójce najszybciej komentujących post kilka papierów i poprosiła, abyśmy wzięły udział w listopadowym wyzwaniu na blogu producenta owych papierów.
Oto, co stworzyłam ja.
Etykiety:
Kartki,
Rękodzieło
niedziela, 27 listopada 2016
Aniołowie.
Kolejna prosta karteczka z Dzieciątkiem.
Jest gaza, wykrojnikowa serwetka oraz dzwonek, jest urocza grafika, w sumie to jest piękna kartka ;)
A w domu grypowy pomór, dobrze, że posty już wpisane i zaplanowane miałam ;)
Jest gaza, wykrojnikowa serwetka oraz dzwonek, jest urocza grafika, w sumie to jest piękna kartka ;)
A w domu grypowy pomór, dobrze, że posty już wpisane i zaplanowane miałam ;)
Etykiety:
Kartki,
Rękodzieło,
Święta
Subskrybuj:
Posty (Atom)




