Napisała do mnie sympatyczna Pani Magda i zamówiła ślubny komplet - karteczkę i opakowanie na wino.
Żadnych szaleństw, obie prace wzorowane na tym, co już tutaj kiedyś pokazywałam.
Stworzenie tych prac dało mi jednak wiele frajdy :)
Transfer "odciskany" z atramentówki - zdecydowanie się na niego przerzucę, mniej zachodu i więcej możliwości :)
A dekor wykonany z gesso - też fajny :)

