wtorek, 14 kwietnia 2015

Sezon ślubny rozpoczęty.

Napisała do mnie sympatyczna Pani Magda i zamówiła ślubny komplet - karteczkę i opakowanie na wino.
Żadnych szaleństw, obie prace wzorowane na tym, co już tutaj kiedyś pokazywałam. 
Stworzenie tych prac dało mi jednak wiele frajdy :)




Transfer "odciskany" z atramentówki - zdecydowanie się na niego przerzucę, mniej zachodu i więcej możliwości :)
A dekor wykonany z gesso - też fajny :)


piątek, 10 kwietnia 2015

Kwieciście.

Dzień dobry!
Śnieg znikł w tempie ekspresowym, wystarczyły mu 2 dni wyższych temperatur i słońca :) Wiosna wróciła i mam nadzieję, że zostanie z nami już na stałe.
Dziś do pokazania mam jedną kartkę. Kartka niby bez okazji, ale powędrowała w ramach kartki urodzinowej.
Te piękne kwiaty i napisy pochodzą z pasków UHK. Mała rzecz, a cieszy :)



wtorek, 7 kwietnia 2015

Ptaszki na uwięzi.

Witajcie!
Wiosna w kalendarzu, a za oknem już od czwartku mamy śnieg! Ciężko się z tym pogodzić, ale z pogodą nikt nie wygra ;)
 Tak właśnie było w piątek!

Wiosnę jednak przywołujemy na wszelkie sposoby, ja zrobiłam sobie do domu zawieszkę - girlandę z ptaszkami.



A tak to wygląda w miejscu docelowym :)

Ptaszki pochodzą z Eko-Deco. 1,2. Dowierciłam sobie tylko dolne otwory, żeby móc przewlec tasiemkę.
Ozdobne kwiatuszki również mam z Eko-Deco. Przydają się nie tylko do kartek ;)