Kolejny rok dobiega końca.
Ten rok był przełomowy dla mojego blogowania tutaj. Zaczęłam aktywniej tworzyć i dzielić się tym z Wami, poznałam mnóstwo ciekawych blogów, a przez blogi poznałam Was. Dziś jestem pełna pozytywnych emocji, pełna nadziei na Nowy Rok. Mam nadzieję, że przyniesie i mnie i Wam mnóstwo radości, twórczych pomysłów i ogólnie - samych dobrych rzeczy.
Z końcem roku mam przyjemność zakończyć też moje pierwsze Candy.
Cieszę się bardzo, że aż tyle osób do mnie zajrzało i postanowiło zostać na dłużej.
Mój pomocnik - tym razem jest to Mąż, wylosował zwyciężczynię.
A została nią Ewa :)
A została nią Ewa :)
Zgłoś się proszę na maila z adresem do wysyłki :)
asia.gutow@gmail.com
Mam nadzieję, że mój mały upominek sprawi Ci radość :)
A ja już mam w głowie zarys kolejnego rozdania, muszę jeszcze dopracować owy pomysł :P ;)
Szczęśliwego Nowego Roku!
