wtorek, 31 grudnia 2013

Na koniec roku.

Kolejny rok dobiega końca. 
Ten rok był przełomowy dla mojego blogowania tutaj. Zaczęłam aktywniej tworzyć i dzielić się tym z Wami, poznałam mnóstwo ciekawych blogów, a przez blogi poznałam Was. Dziś jestem pełna pozytywnych emocji, pełna nadziei na Nowy Rok. Mam nadzieję, że przyniesie i mnie i Wam mnóstwo radości, twórczych pomysłów i ogólnie - samych dobrych rzeczy.

Z końcem roku mam przyjemność zakończyć też moje pierwsze Candy. 

Cieszę się bardzo, że aż tyle osób do mnie zajrzało i postanowiło zostać na dłużej. 
Mój pomocnik - tym razem jest to Mąż, wylosował zwyciężczynię.
A została nią Ewa :)

Zgłoś się proszę na maila z adresem do wysyłki :)
asia.gutow@gmail.com
Mam nadzieję, że mój mały upominek sprawi Ci radość :)

A ja już mam w głowie zarys kolejnego rozdania, muszę jeszcze dopracować owy pomysł :P ;)

Szczęśliwego Nowego Roku!

piątek, 27 grudnia 2013

Wspominając święta.

Jak wiadomo, wszystko co dobre szybko się kończy. Święta minęły w okamgnieniu, a nam pozostały tylko zdjęcia i wspomnienia.

 


W kwestii wypieków zdałam się w tym roku na stronę MojeWypieki, co okazało się baaaardzo smaczne :) :)


Upiekłam też po raz pierwszy makowce - wyszły cudnie!







 Za późno zaczęłam zaciemniać zeszłoroczną gwiazdę betlejemską, więc jest taka łaciata :)


Dostałam śliczną choinkę od Asi - dziękuję :)

 
 A od Agaty przywędrowała do mnie piękna karteczka z dzwoneczkami :)



Nie obyło się też bez świątecznych łupów w postaci serwetek - między innymi dzięki Agacie, no i oczywiście rodzince i znajomym :)



Mam nadzieję, że Wasze Święta były udane :)

A na koniec przypominajka :)
http://roznosci-z-codziennosci.blogspot.com/2013/11/candy-wszystko-co-kocham.html

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Świątecznie.

No. Przygotowania świąteczne na finiszu.
W domu pachnie makowcem, choinka ubrana, prezenty naszykowane. Jeszcze czekają ostatnie prace kuchenne, ostatnie porządki i można będzie świętować. Co prawda większość świąt spędzę w pracy, ale i tam dotarł radosny nastrój :)
Przy tej okazji pragnę złożyć Wam życzenia.

Zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych z tymi, których kochacie. Cudownych chwil spędzonych przy blasku choinki, radości z upominków, błogosławieństwa małego Dzieciątka na następny rok.
Wszystkiego co najlepsze!