niedziela, 30 października 2016

Stroiki nagrobne.

1 listopada to dla wielu z nas dzień zadumy i myśli o tych, których już nie ma.
W tym roku razem z Mamą same przygotowałyśmy stroiki na groby naszych bliskich.
Wykorzystałyśmy to, co dała natura czyli liczne zielone gałązki, podstawkami są doniczki z odzysku wypełnione gąbką florystyczną, kupiłyśmy też parę sztucznych kwiatów. Żywe kwiaty są piękne, ale ostatnio było u nas -5, i wszystkie żywe dekoracje na grobach padły, trzeba więc postawić na coś, co wytrzyma nieco dłużej.









Piękne przydasie do zgarnięcia

Ola z bloga Małe fantazje Oli przyszykowała coś pięknego i zaprasza do zabawy :)

https://malefantazjeoli.blogspot.com/2016/10/candy-time.html

sobota, 22 października 2016

Różowo znów.

Kolejna kartka. Znowu w różach. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Albo retro, albo róż :P




Miało być patchwork a wyszło pikowanie... :)
Papiery to arkusze z bloczku Niewinność Magicznej Kartki. Do tego półperełki, motyl z masy, kawałek koronki. I sztaluga, którą zrobił mi Tata :) Tu nie widać jej w pełnej krasie :P

Karteczkę zgłaszam na wyzwanie Magicznej Kartki
http://magicznakartka.blogspot.com/2016/10/wyzwaniowo-patchwork.html