Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wianki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wianki. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 18 grudnia 2014

Święta coraz bliżej.

Witajcie!
Prezenty (prawie) spakowane, ciasteczka się pieką, w oknie świecą się już lampki. Choinka czeka na swoją kolej i tylko śniegu trochę mi brak. Sama nie wierzę, że to mówię ;)
Dziś po raz ostatni w tym sezonie pokażę Wam bombki - nie wszystkim zdążyłam zrobić zdjęcia, a te małe i tak w większości są zrobione po kilka sztuk w jeden wzór.







Pokażę Wam też wianek, jaki sobie ukleiłam :) 


Styropianową bazę pokryłam białymi piórkami - była to dość mozolna praca, ale efekt w pełni mnie zadowala. Na pióreczka przykleiłam drewniane dekory z Eko-Deco - maznęłam je tylko farbami i pozłotą.
Całość po prostu mnie zachwyca :)


wtorek, 8 kwietnia 2014

Dalsze klimaty świąteczne :)

Witajcie!
Jak tam Wasze przygotowania do świąt? Ja wczoraj umyłam okna, teraz planuję świąteczne menu i wciąż pozostaję w klimatach ozdób :) Dziś mam do pokazania wianki oraz kolejną porcję jajeczek :)












Oj, chyba będę musiała kupić jakiś porządniejszy aparat, bo nasza cyfróweczka zaczyna odmawiać współpracy...
Mimo wszystko - miłego popołudnia! :)