Mają to do siebie, że wszyscy chcą je mieć. Więc kleję i maluję - dla Mamy, Kuzynki, Babci czy koleżanki.
Fajnie tak ubrać pudełko chusteczek i wkomponować w wystrój mieszkania, pokoju czy kuchni.
niedziela, 10 lutego 2013
środa, 6 lutego 2013
Podkładki.
Gdy kupiliśmy stolik do salonu, od razu się w nim zakochałam. Duży, solidny, ciemny. Aż żal stawiać na nim szklanki czy kubki z ciepłymi napojami. Myślę sobie - zrobię podkładki!
Dużo czasu zajęło mi znalezienie takiego wzoru serwetek, który by mnie zadowolił, a jak już serwetki zakupiłam, od razu zaczęłam kleić. Postawiłam na metodę z użyciem żelazka, wciąż muszę nad nią popracować, ale efekt jaki uzyskałam, w pełni mnie zadowala. Póki co, spód podkładek jest surowy, nie wiem, jak reagowałby lakier w kontakcie z blatem, gdy wierzch grzeje kubek, wiem tylko że kubek się mi lekko przykleił do podkładki, ale to szczegół :P
Na zdjęciu możecie zobaczyć mój ukochany kubek z zebrą, kupiony dawno temu w sklepie FLO. za jakiegoś piątaka. Mąż ma taki sam, a inną sprawą jest to, że wszystkim naszym kubkom mogłabym poświęcić osobny wpis :)
Dużo czasu zajęło mi znalezienie takiego wzoru serwetek, który by mnie zadowolił, a jak już serwetki zakupiłam, od razu zaczęłam kleić. Postawiłam na metodę z użyciem żelazka, wciąż muszę nad nią popracować, ale efekt jaki uzyskałam, w pełni mnie zadowala. Póki co, spód podkładek jest surowy, nie wiem, jak reagowałby lakier w kontakcie z blatem, gdy wierzch grzeje kubek, wiem tylko że kubek się mi lekko przykleił do podkładki, ale to szczegół :P
Na zdjęciu możecie zobaczyć mój ukochany kubek z zebrą, kupiony dawno temu w sklepie FLO. za jakiegoś piątaka. Mąż ma taki sam, a inną sprawą jest to, że wszystkim naszym kubkom mogłabym poświęcić osobny wpis :)
poniedziałek, 4 lutego 2013
Herbaciarki.
Zaległe herbaciarki, zrobione w ramach gwiazdkowych prezentów dla rodzeństwa mojego Męża. Pierwszy raz robiłam herbaciarki, więc nieco niedociągnięć jest, mimo to jestem z siebie zadowolona :)
Etykiety:
Decoupage,
Herbaciarki,
Rękodzieło
Subskrybuj:
Posty (Atom)









