Strony
Strona główna
Rękodzieło
środa, 12 kwietnia 2017
Leśne jaja
Moje pierwsze prace z klejem na gorąco - dotąd się go jakoś bałam, a teraz wiem, że to nic skomplikowanego.
Leśne jaja, na mchu, z pióreczkiem. Tak eko ;)
Życzę Wam spokojnych, zdrowych świąt Wielkiejnocy!
niedziela, 9 kwietnia 2017
Zajączki.
Kopiuj, wklej, czyli kartki z zajączkiem :)
Którą wersję wybieracie?
poniedziałek, 3 kwietnia 2017
Kartki wielkanocne
Jak zwykle u mnie - prosto i płasko, coby się w kopertę zmieścić.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)