W wolnej chwili.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 27 marca 2018
poniedziałek, 1 maja 2017
Różowa wielkanoc.
Dawno po świętach, a ja z taką pracą...
Szczerze pisząc, nie mam czasu. A może go i mam, ale spędzam go inaczej niż na blogu.
Wiosna, choć ostatnio deszczowa, przyszła a co za tym idzie - wychodzimy do ogrodu, który wymaga czasu. I spacery się trafiają, i pochłania mnie czytanie książek czy pichcenie, ogólnie dużo zajęć, rękodzieło kuleje - coś tam tworzę, ale baaaardzo powoli.
Przy moim Synku nie mam szans na zbyt duże działania rękodzielnicze, to też fakt. Z tego wszystkiego chyba jakieś wypalenie twórcze mnie dopadło.
Zresztą, chyba nie tylko twórcze.
Do zobaczenia zaś!
Szczerze pisząc, nie mam czasu. A może go i mam, ale spędzam go inaczej niż na blogu.
Wiosna, choć ostatnio deszczowa, przyszła a co za tym idzie - wychodzimy do ogrodu, który wymaga czasu. I spacery się trafiają, i pochłania mnie czytanie książek czy pichcenie, ogólnie dużo zajęć, rękodzieło kuleje - coś tam tworzę, ale baaaardzo powoli.
Przy moim Synku nie mam szans na zbyt duże działania rękodzielnicze, to też fakt. Z tego wszystkiego chyba jakieś wypalenie twórcze mnie dopadło.
Zresztą, chyba nie tylko twórcze.
Do zobaczenia zaś!
Etykiety:
Kartki,
Rękodzieło,
Wielkanoc
wtorek, 18 kwietnia 2017
środa, 12 kwietnia 2017
Leśne jaja
Moje pierwsze prace z klejem na gorąco - dotąd się go jakoś bałam, a teraz wiem, że to nic skomplikowanego.
Leśne jaja, na mchu, z pióreczkiem. Tak eko ;)
Leśne jaja, na mchu, z pióreczkiem. Tak eko ;)
Życzę Wam spokojnych, zdrowych świąt Wielkiejnocy!
Etykiety:
Decoupage,
Pisanki,
Rękodzieło,
Wielkanoc
niedziela, 9 kwietnia 2017
poniedziałek, 3 kwietnia 2017
poniedziałek, 27 marca 2017
Subskrybuj:
Posty (Atom)













