Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 1 maja 2017

Różowa wielkanoc.

Dawno po świętach, a ja z taką pracą...
Szczerze pisząc, nie mam czasu. A może go i mam, ale spędzam go inaczej niż na blogu.
Wiosna, choć ostatnio deszczowa, przyszła a co za tym idzie - wychodzimy do ogrodu, który wymaga czasu. I spacery się trafiają, i pochłania mnie czytanie książek czy pichcenie, ogólnie dużo zajęć, rękodzieło kuleje - coś tam tworzę, ale baaaardzo powoli.
Przy moim Synku nie mam szans na zbyt duże działania rękodzielnicze, to też fakt. Z tego wszystkiego chyba jakieś wypalenie twórcze mnie dopadło.
Zresztą, chyba nie tylko twórcze.

Do zobaczenia zaś!




wtorek, 18 kwietnia 2017

Karteczki wielkanocne

Jeszcze zaległe. Kartki z recyklingu - wykorzystałam obrazki ze starych, kupnych kartek.







środa, 12 kwietnia 2017

Leśne jaja

Moje pierwsze prace z klejem na gorąco - dotąd się go jakoś bałam, a teraz wiem, że to nic skomplikowanego.
Leśne jaja, na mchu, z pióreczkiem. Tak eko ;)

Życzę Wam spokojnych, zdrowych świąt Wielkiejnocy!




niedziela, 9 kwietnia 2017

Zajączki.

Kopiuj, wklej, czyli kartki z zajączkiem :)
Którą wersję wybieracie?





poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Kartki wielkanocne

Jak zwykle u mnie - prosto i płasko, coby się w kopertę zmieścić.






poniedziałek, 27 marca 2017

Jaja, jajeczka.

Uwaga, będzie wysyp jaj!
Małe i większe, a wszystkie urocze!