poniedziałek, 25 lutego 2013

Przeczytane w lutym.

W tym miesiącu przez moje ręce przewinęło się kilka ciekawych książek, a chcę tu wspomnieć o trzech.

Europejka Manueli Gretkowskiej zachwyciła mnie swoją błyskotliwością. Pisana w formie dziennika, zawiera w sobie wiele życiowych mądrości sformułowanych w taki sposób, na jaki człowiek by nie wpadł. Uśmiałam się, porozważałam i nawet wzruszyłam przy fragmentach dotyczących jej córeczki.

Ocalona by mówić - ,
Jeszcze żyję... Joanny Tlałki-Stovrag również przeczytałam bardzo szybko. Działające na wyobraźnię opisy Sarajewa sprzed wojny, a później uczestnictwo w wyścigu miłości z czasem i śmiercią.

Polecam.

piątek, 15 lutego 2013

Fioletowy.

Kolejny chustecznik, tym razem zamówiony. Ułatwia to sprawę, gdy odbiorca określi swój kolor i wzór, a ja mogę oddać się poszukiwaniu odpowiednich serwetek :)


W podziękowaniu dostałam śliczne papiery do decu, a przed chwilą wróciłam myślami z forum i chyba zaraz pójdę malować próbnik, by wypróbować i papier, i nową metodę ozdabiania... :)

niedziela, 10 lutego 2013

Chusteczniki.

Mają to do siebie, że wszyscy chcą je mieć. Więc kleję i maluję - dla Mamy, Kuzynki, Babci czy koleżanki.
Fajnie tak ubrać pudełko chusteczek i wkomponować w wystrój mieszkania, pokoju czy kuchni.