Ostatnio doszkalam się w metodach transferu - i z użyciem medium, i z użyciem lakieru, pokusiłam się też o zakup nitro bo jego zapach mi nie straszny.
Odważyłam się też zdekupażować torbę na zakupy.
Babeczkowy motyw z serwetki przykleiłam medium to tkanin. Motyw troszkę mi się porwał, ale to brak wprawy w pracy na materiale - muszę się podszkolić i znaleźć swój złoty środek.
Natomiast motyw ptaszków to transfer z użyciem nitro.
Oba motywy znalazły się na jednej torbie, tylko zdobią osobne strony. Test prania przeszły pozytywnie, więc mogę to śmiało dodać do swoich sukcesów ;)
poniedziałek, 30 września 2013
czwartek, 26 września 2013
wtorek, 24 września 2013
Puszka Pani Domu.
Puszka na proszek do prania powstała na użytek własny. Jako że pralnię mam w piwnicy a często muszę coś przeprać ręcznie w łazience, musiałam mieć pod ręką pojemniczek z proszkiem. Puszka ta była w kolorowe tulipany, co nijak nie pasowało do naszej łazienki, która bazuje na szarościach. No to poszło - biała farba, na to szarości, przecierki, transfer i serwetka w kropki na wieczko. Przy szlifowaniu nieco obdarłam wierzch i wyłazi lekko pomarańcz, ale to już w niczym nie szkodzi ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)