Czas na moje podsumowanie Sowiej Wymianki, jaką zorganizowało Anielskie Tchnienie.
Moją parą wymiankową była Dżej nej.
Poleciał do niej taki oto sowi zestaw:
Torba z nitrotransferem - sową.
Dekupażowa zakładka z sowią zawieszką.
Sowie magnesiki.
I oczywiście wszystko było zapakowane w sowie pudełeczko.
Do tego doszła jeszcze herbatka i coś słodkiego. Mam nadzieję, że Dżej nej się ucieszyła z moich (po)tworów :)
Od Dżej nej dostałam zaś takie oto cudowności:
Kalendarz z sową :)
Biżuterię oraz wspaniałe herbatki :)
Karteczkę z sową :)
Wspaniałą wyszywaną zakładkę :)
I notes - z sową, a jakże :)
Cała wymianka bardzo mi się podobała, dziękuję za możliwość wspaniałej zabawy :)






