Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Na tkaninie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Na tkaninie. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 4 lutego 2014

Sowi nalot.



Czas na moje podsumowanie Sowiej Wymianki, jaką zorganizowało Anielskie Tchnienie.
Moją parą wymiankową była Dżej nej.

Poleciał do niej taki oto sowi zestaw:

Torba z nitrotransferem - sową.


Dekupażowa zakładka z sowią zawieszką.

Sowie magnesiki.

I oczywiście wszystko było zapakowane w sowie pudełeczko.

 Do tego doszła jeszcze herbatka i coś słodkiego. Mam nadzieję, że Dżej nej się ucieszyła z moich (po)tworów :)


Od Dżej nej dostałam zaś takie oto cudowności:

Kalendarz z sową :)
 Biżuterię oraz wspaniałe herbatki :)
 Karteczkę z sową :)
 Wspaniałą wyszywaną zakładkę :)

 I notes - z sową, a jakże :)

 Cała wymianka bardzo mi się podobała, dziękuję za możliwość wspaniałej zabawy :)

niedziela, 20 października 2013

Torby.

Bawię się z transferowaniem na tkaniny - popełniłam kolejne torby na zakupy :)  Ogromną zaletą takich transferów jest to, że można je prać - byleby nie przekroczyć temperatury 30 stopni.

Pierwsza z lewej to tylko nitrotransfer. Druga ma na sobie kolaż - nitrotransfer oraz różyczki serwetkowe.


 Dumna jestem zwłaszcza z tej, bo strasznie podoba mi się uzyskany efekt wizualny :)



obecnie pracuję nad projektami gwiazdkowymi, upominkowymi  i mało mam Wam do pokazania. Ale to się nadrobi ;)

czwartek, 3 października 2013

Podusie.

Nitrotransfer mnie tak zafascynował, że postanowiłam zrobić sobie jaśki do salonu - uważam, że poduszek nigdy dość ;)
Kupiłam białe, bawełniane poszewki i wykorzystałam motyw z ptaszkiem. Podusie wyszły cudne :)



poniedziałek, 30 września 2013

Na tkaninie.

Ostatnio doszkalam się w metodach transferu - i z użyciem medium, i z użyciem lakieru, pokusiłam się też o zakup nitro bo jego zapach mi nie straszny.
Odważyłam się też zdekupażować torbę na zakupy.

Babeczkowy motyw z serwetki przykleiłam medium to tkanin. Motyw troszkę mi się porwał, ale to brak wprawy w pracy na materiale - muszę się podszkolić i znaleźć swój złoty środek.


Natomiast motyw ptaszków to transfer z użyciem nitro. 


Oba motywy znalazły się na jednej torbie, tylko zdobią osobne strony. Test prania przeszły pozytywnie, więc mogę to śmiało dodać do swoich sukcesów ;)