Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zakładki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zakładki. Pokaż wszystkie posty

piątek, 29 września 2017

Podaj dalej - wysłane.

W marcu (!!) do zabawy Podaj dalej zapisała się Beata i Teresa.
Całe szczęście, że jest rok czasu na wykonanie i posłanie upominku, bo jakoś tak robota mi nie idzie. Synu przestał spać w dzień, a nocne światło plus "padam na pyszczek" nie służy robótkom. Nakupiłam styropiankowych bombek, może na święta 2020 się wyrobię :P
Ale, ale  - zabawowe paczki wysłane!!

Światło jesienne nie służy zdjęciom, ale coś tam podglądniecie :)

Zestawy identyczne, tylko wzory serwetek różne.
Pudełko z sercem




Po zakładce


 Jest też herbatka, coś słodkiego, cebulki - jak nie w ogród, to w doniczkę i na parapet :)
 Plus oczywiście karteczka z podziękowaniem :)



 Mam nadzieję, że się spodoba :)

Brakuje mi blogowania, odwiedzania Was, a także robótkowania... Ech, może jeszcze jakoś rytm dnia się zmieni, albo poczekam aż Synu będzie starszy.... 

czwartek, 16 marca 2017

Zakładki.

Zainspirowana wyzwaniem na blogu Magicznej Kartki, skleiłam dwie zakładki :)
Wykorzystałam papiery z Rajskich Sonetów i arkusz z bloczku Wspomnienia.





 Piękny stempel od Project Prezent.

 Tekturka pokryta tuszem, glossy accents i brokatem.

 Użyłam glossy accents do podkreślenia plastra miodu.



Tak jak pisałam, zakładki zgłaszam na wyzwanie
http://magicznakartka.blogspot.com/2017/03/marcowe-wyzwanie.html

oraz wrzucam do żaby na blogu PP.
http://projectprezent.blogspot.com/2017/01/stworzone-z-pp-edycja-styczen-luty-2017.html

środa, 8 marca 2017

Wymianka na Dzień Kobiet

Zapisałam się do wymianki zakladkowej, jaką organizowała Katarzyna z bloga Krzyżykowe szaleństwo.


Przygotowywałam paczkę dla Hani.

Ja dostałam paczuszkę od Renaty - dziękuję! Bransoletka nosi się prawie codziennie :)


Co ja przygotowałam dla Hani:
Zakładka w tulipany - kwiaty na święto kobiet muszą być!

Oraz - zgodnie z wytycznymi - coś słodkiego, coś pachnącego (peeling), i przydaśki. No i jeszcze kartka :)

poniedziałek, 3 października 2016

Fiołki na zakładce.

Czasem zdarza się, że mam czas na deku. Zwykle są to małe formy, tak jak zakładka, jaką dziś chcę Wam pokazać :)




piątek, 29 kwietnia 2016

Londyn w książce.

Czyli zakładka :)
Z zaległości jeszcze.

Ps. Zmiana adresu. Mam nadzieję, że mnie u Was w bloggerze widać.



poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Wymianka wakacyjna, wydanie pierwsze.

W tym roku zapisałam się na dwie wakacyjne wymianki.
Finał organizowanej przez Asię już był, czas na chwalenie się efektami :)
Moją parą była karto_flana, czyli Ela.
Oto, co do mnie przywędrowało z Niemiec :)

Pocztówka - od lat jestem maniaczką pocztówek, nie ukrywam, że to był jeden z powodów, dla których zapisałam się na wymiankę ;)


Piękna akwarela - jak tylko dorwę Męża z wiertarką, zawiśnie w kuchni na ścianie :)


Przydaśki :)

Fantastyczny pleciony pojemnik - cudo!


I zdjęcie zapożyczone od Eli - dostałam też śliczne zielone pudełko z serwetką, słodkości i herbatki :)


Co wysłałam ja? Dekupaż oczywiście ;)
Do tego dorzuciłam dwie gazetki rękodzielnicze, parę kłębków nici - wyszperałam u Mamy, coś słodkiego, coś do picia i oczywiście pocztówkę ;)


Wracając do dekupażu... :)
Był aniołek. Malizna, niecałe 18cm długości :)


Brelok - plażowy domek :) Kawałeczek serwetki i muszelka, a efekt świetny :)


I wisienka na torcie, czyli pojemnik z serduszkiem. Jak tylko zobaczyłam go w sklepie, to już miałam na niego tysiąc pomysłów :) Spory, bo ma 26cm długości :) Środek wybejcowałam, a boki okleiłam serwetką z kwiatami.





 Powyższe drewniane przedmioty pochodzą z Eko-Deco. Sklep poszerza swą ofertę, co mnie bardzo cieszy :)

W paczce znalazła się też zakładka do książki, jako że Ela lubi też pichcić, na zakładce wylądował motyw słodki kulinarny :)




Dziękuję Asi za organizację wymianki, a Eli za fantastyczne prezenty :)

środa, 1 października 2014

Poleciały w świat.

Dzień dobry!
Słoneczna pogoda jest już historią - dziś od rana pada, jest ponuro i szaro. Smutno tak jakoś. Kubek gorącej czekolady trochę poprawia sytuację :)

Moje przesyłki związane z rozdawajką są już u zwyciężczyń, więc czas uchylić rąbka tajemnicy - takie oto tworki poszły w świat.

Kuferek w srebrzystościach.




Magnesy na lodówkę - pierwszy z transferem na medium, drugi z transferem "mechanicznym", podpatrzonym na  DecuStyle.

Nie mogło zabraknąć zakładek do książek.


I serduszkowa zawieszka.

środa, 10 września 2014

Spodziewanki i niespodzianki.

Dzień dobry!
Jakiś czas temu "stuknął" licznik, na który było polowanie.
Dziś wygrana trafiła do Asi z Asikowego Kącika - pokażę więc i Wam, jakie deku prace przygotowałam.

Zgodnie z ustaleniami, "spodziewanką" w paczce były dwustronne podkładki - z jednej strony motyw kwiatów, z drugiej transferowane cytaty.


Reszta paczuszki była niespodzianką, na którą składał się aniołek

i zakładka do książki.

Mam nadzieję, że Asia będzie zadowolona z moich tworków :)