Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Podaj dalej. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Podaj dalej. Pokaż wszystkie posty

piątek, 29 września 2017

Podaj dalej - wysłane.

W marcu (!!) do zabawy Podaj dalej zapisała się Beata i Teresa.
Całe szczęście, że jest rok czasu na wykonanie i posłanie upominku, bo jakoś tak robota mi nie idzie. Synu przestał spać w dzień, a nocne światło plus "padam na pyszczek" nie służy robótkom. Nakupiłam styropiankowych bombek, może na święta 2020 się wyrobię :P
Ale, ale  - zabawowe paczki wysłane!!

Światło jesienne nie służy zdjęciom, ale coś tam podglądniecie :)

Zestawy identyczne, tylko wzory serwetek różne.
Pudełko z sercem




Po zakładce


 Jest też herbatka, coś słodkiego, cebulki - jak nie w ogród, to w doniczkę i na parapet :)
 Plus oczywiście karteczka z podziękowaniem :)



 Mam nadzieję, że się spodoba :)

Brakuje mi blogowania, odwiedzania Was, a także robótkowania... Ech, może jeszcze jakoś rytm dnia się zmieni, albo poczekam aż Synu będzie starszy.... 

środa, 22 marca 2017

Podaj dalej

Niedawno załapałam się do zabawy Podaj Dalej u Asi.

Mogłam podpowiedzieć, co by mnie ucieszyło, a że Asia szyje, to zażyczyłam sobie organizer na pieluszki do torebki, coby mi luzem nie latały jak gdzieś wychodzimy.
Poza tym w paczuszce znalazłam książkę, serwetki i ciekawie zapowiadającą się herbatkę :)

Zasady zabawy znacie - dwie pierwsze osoby zgłoszone w komentarzach otrzymają ode mnie przesyłkę, na jej zrealizowanie mam rok ;) ale na pewno wyrobię się prędzej :) 

niedziela, 30 marca 2014

Podaję dalej :)

Dziś tak na szybko - czas na wyniki książkowego podaj dalej :)


Książka powędruje do...
Ani R.
Proszę o adres na mój adres mailowy :) asia.gutow@gmail.com

czwartek, 13 marca 2014

Książkowe Podaj dalej.

Udało mi się załapać na książkę Zakazana żona. 
  Książka ta wyruszyła od Beaty, do mnie przywędrowała od Iwony.  Wedle zasad, teraz ktoś z Was może ugościć ją u siebie.



 Zasady: (zapożyczone od Iwony)
Proszę o wyraźne zaznaczenie w komentarzu, że macie ochotę na zabawę,
należy  też dodać drogę książki ( linki blogów mogą być podlinkowane - imiona lub tytuł bloga )
oraz umieścić banerek na swoim blogu ( jest to zabawa tylko dla osób prowadzących blog).
Do książki miło jest dołożyć jakiś drobny upominek :)
Zapisy do 30 marca do godziny 18, chwilę później odbędzie się losowanie, aby książka mogła ruszyć w nową podróż już w poniedziałek :)

* wysyłam pocztą polską i nie odpowiadam za przesyłkę, choć ja jeszcze problemów z pocztą nie miałam :)

Ja od Iwony dostałam herbatki, coś słodkiego - choć batonika skonsumował mi Brat ;) i wspaniały szydełkowy komplet - podkładkę i ocieplacz na kubek, który już na kubeczku znalazł swoje miejsce :)



Tyle na dziś, zapraszam do zabawy i pozostawiam Was z pięknymi tulipanami, jakie dziś zakupiłam :)
Wiosna to moja ulubiona pora roku, a tulipany wręcz uwielbiam :)

poniedziałek, 17 lutego 2014

Podaj dalej.

Witajcie!
W piątek dotarła do mnie przesyłka od El - udało mi się wpisać na zabawę Podaj dalej.
El przysłała mi ogromną ilość przydasi scrapowych, o jakie pytałam jakiś czas temu. 




W związku z tym ja również ogłaszam zabawę Podaj Dalej. Zabawa jest Wam raczej znana, ale dla przypomnienia - upominek dostają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się w komentarzach pod tym wpisem. Są przez to zobowiązane do kontynuacji owej zabawy na swoim blogu i również będą musiały obdarować dwie osoby. Czas na wykonanie i wysłanie upominku dla zwycięzców to max. pół roku, ale mnie to na pewno zajmie mniej czasu :)
Zapraszam :)