Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pudełka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pudełka. Pokaż wszystkie posty

piątek, 29 września 2017

Podaj dalej - wysłane.

W marcu (!!) do zabawy Podaj dalej zapisała się Beata i Teresa.
Całe szczęście, że jest rok czasu na wykonanie i posłanie upominku, bo jakoś tak robota mi nie idzie. Synu przestał spać w dzień, a nocne światło plus "padam na pyszczek" nie służy robótkom. Nakupiłam styropiankowych bombek, może na święta 2020 się wyrobię :P
Ale, ale  - zabawowe paczki wysłane!!

Światło jesienne nie służy zdjęciom, ale coś tam podglądniecie :)

Zestawy identyczne, tylko wzory serwetek różne.
Pudełko z sercem




Po zakładce


 Jest też herbatka, coś słodkiego, cebulki - jak nie w ogród, to w doniczkę i na parapet :)
 Plus oczywiście karteczka z podziękowaniem :)



 Mam nadzieję, że się spodoba :)

Brakuje mi blogowania, odwiedzania Was, a także robótkowania... Ech, może jeszcze jakoś rytm dnia się zmieni, albo poczekam aż Synu będzie starszy.... 

piątek, 24 lutego 2017

Decoupage - wpływ słońca. Renowacja pudełka.

Moje pudełko w róże stało na nasłonecznionym parapecie. Niecałe dwa lata ekspozycji na światło słoneczne wywarło efekty:

 -------->



Róże wyblakły.
Warto o tym pamiętać i nie wystawiać swoich dekupażowych skarbów na działanie promieni słonecznych.

Cóż było robić? W ruch poszedł papier ścierny, wieko zmatowiłam zagruntowałam i ozdobiłam ponownie.



piątek, 27 stycznia 2017

Zebra na pudełku.

Decoupage! Od tego się zaczęło, a po ponad rocznej przerwie wracam na całego!
Jak mi tego brakowało!
A dziś na szybko. Coś małego.
Pudełeczko dla chłopczyka :)



sobota, 15 października 2016

Pudełko na wspomnienia.

Witajcie!

Pudełka kartonowe po boxach kosmetycznych są doskonałą bazą do zdobień. Tym razem wykonałam pudełko na wspomnienia dla mojej Mamy.


 Wykorzystałam zasuszone kwiaty storczyków - tak ładnie mi uschły na łodygach :P





Papiery to Wyjątkowe chwile od Studia75, niestety nie są już chyba dostępne. Boki ozdobiłam stemplowymi różami, użyłam niezastąpionego brązowego tuszu. Tekturkowy dymek z napisem również potuszowałam, po czym pokryłam go medium szklącym. Przy storczykach mam kokardę z jutowej tasiemki i błyszczący guzik ze starej bluzki. Front pudełka zdobi metalowy dekorek .
Ja osobiście jestem zachwycona, zwłaszcza jak wspomnę sobie pierwsze pudełko, jakie oklejałam :P

Pracę tę zgłaszam na wyzwania

1. Rustic Challenge #10 na blogu Studio75.pl
http://studio75pl.blogspot.com/2016/10/rustic-challenge-10.html

2. Wyzwanie #25 - Praca w stylu vintage ale nie kartka na blogu ScrapAndMe
http://blogscrapandme.blogspot.com/2016/10/wyzwanie-25-praca-w-stylu-vintage-ale.html

3. Wyzwanie#47: Dotknięte zębem czasu na blogu CRAFTfun
http://craftfunsklep.blogspot.com/2016/09/wyzwanie47-dotkniete-zebem-czasu.html

piątek, 11 marca 2016

Postcrossing.

Zawsze lubiłam pocztówki.
Zdjęcia z podróży - oczywiście. Ale pocztówki mają w sobie "to coś".
Jedna z Was podpowiedziała mi - postcrossing. Wymiana pocztówek na całym świecie.
I tak sobie od września wysyłam i odbieram. Panie na poczcie mają uciechę ;)

Zrobiłam sobie pudełko.
Okleiłam papierami kartonik po Shinyboxie, na wierzch trafiły literki i rower z Eko-Deco oraz sznur z listami ;)



A to kilka moich ulubionych kartek :)


poniedziałek, 4 stycznia 2016

Wspomnienia.

Witajcie!
Zacznę od tego, że mam ooooogromniaste zaległości u Was, na blogach. Nie wiem, czy się z tych zaległości odkopię... Przeglądam tylko na szybko, a już czasu na komentarze brak...

Nasze pierwsze święta w nowym składzie minęły błyskawicznie, pozostawiając po sobie wspomnienia i parę deko więcej na wadze ;) ;)

Co do wspomnień - po urodzeniu Synka dostałam Niebieskie Pudełko, czyli nieco ulotek i próbek. Wszystko to było zapakowane w świetne, kartonowe pudełko. Idealne do przetworzenia. 
No to przetworzyłam :)





Pudełko okleiłam przecudnym papierem z bloczku Kolorowa Łąka.
Uwielbiam te deski :) Do tego dołożyłam napis i scrapki od Eko-Deco, pobielone mgiełką.
 A co jest w środku?
Nasze małe wspomnienia :)


Pudełeczko zglaszam do wyzwania
http://boxblogchallenge.blogspot.com/2016/01/wyzwanie-4-skarby-pamiatki-zdjecia.html#comment-form

czwartek, 19 listopada 2015

Pojemnik w róże.

Witajcie.
Czas na przerywnik prac świątecznych.
Drewniany pojemnik zakupiony w Eko-Deco, ozdobiony serwetkowym motywem. Trochę przetarć, chlapnięć farbą... 😀



sobota, 29 sierpnia 2015

Wymianka wakacyjna, wydanie drugie.

Gdy Hubka ogłosiła u siebie wymiankę wakacyjną, wiedziałam, że nie mogę jej przegapić :)
Moją parą została Agnieszka z bloga Au-une

W paczce miał się znaleźć jakiś gadżet związany z naszym wakacyjnym miejscem wypoczynku - ręcznie robiony. Miało być też coś na zdjęcia z wakacji. Do tego obowiązkowo pocztówka i tzw. kot w worku, czyli co dusza zapragnie :)
Oto, co przygotowałam.

Mini-album parawanik z dekoracją - wiatraczkiem. Powiem Wam, że ten album to było natchnienie zaraz po ogłoszeniu zabawy i zrobiłam go, nie znając jeszcze pary wymiankowej :) W albumie mieści się 7 zdjęć.


Do tego powstał ludowy pojemnik z sercem,  tak jak podkładki - kremowobiały, z transferem koronek.

Zdjęcie zbiorcze. 
Jako "kot w worku" wystąpił bawełniany woreczek, który Agnieszka może ozdobić wedle własnego pomysłu, a woreczek wypełniony był różnościami, których nie ujęłam na zdjęciach - było coś słodkiego, były przydasie, było też coś dla ciała :)

Co przywędrowało do mnie? Patrzcie sami :)
Moc przydasi, łącznie z takimi, które nie mieściły się w woreczku :D
 slodkości, wspaniała zakładka i piękne pocztówki :)
 ręcznie robiony notes, szkatułka ze szklanym zamknięciem, ramka na zdjęcie i książka :)
 Rzut na boki szkatułki i raz jeszcze piękna zakładka :)
Dziękuję Hubce za organizację wymianki, a Agnieszce za przebogatą paczuszkę :)

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Wymianka wakacyjna, wydanie pierwsze.

W tym roku zapisałam się na dwie wakacyjne wymianki.
Finał organizowanej przez Asię już był, czas na chwalenie się efektami :)
Moją parą była karto_flana, czyli Ela.
Oto, co do mnie przywędrowało z Niemiec :)

Pocztówka - od lat jestem maniaczką pocztówek, nie ukrywam, że to był jeden z powodów, dla których zapisałam się na wymiankę ;)


Piękna akwarela - jak tylko dorwę Męża z wiertarką, zawiśnie w kuchni na ścianie :)


Przydaśki :)

Fantastyczny pleciony pojemnik - cudo!


I zdjęcie zapożyczone od Eli - dostałam też śliczne zielone pudełko z serwetką, słodkości i herbatki :)


Co wysłałam ja? Dekupaż oczywiście ;)
Do tego dorzuciłam dwie gazetki rękodzielnicze, parę kłębków nici - wyszperałam u Mamy, coś słodkiego, coś do picia i oczywiście pocztówkę ;)


Wracając do dekupażu... :)
Był aniołek. Malizna, niecałe 18cm długości :)


Brelok - plażowy domek :) Kawałeczek serwetki i muszelka, a efekt świetny :)


I wisienka na torcie, czyli pojemnik z serduszkiem. Jak tylko zobaczyłam go w sklepie, to już miałam na niego tysiąc pomysłów :) Spory, bo ma 26cm długości :) Środek wybejcowałam, a boki okleiłam serwetką z kwiatami.





 Powyższe drewniane przedmioty pochodzą z Eko-Deco. Sklep poszerza swą ofertę, co mnie bardzo cieszy :)

W paczce znalazła się też zakładka do książki, jako że Ela lubi też pichcić, na zakładce wylądował motyw słodki kulinarny :)




Dziękuję Asi za organizację wymianki, a Eli za fantastyczne prezenty :)