środa, 6 listopada 2013

Zapowiedź.

Dziś po raz pierwszy płatki śniegu wmieszały się w krople deszczu.
Za oknem chłód i wilgoć, ale w przytulnym domu każda pogoda jest niestraszna.
Dziś tylko "zwiastuny" kolejnych prac :)
Ciepłego dnia!

Coś dla siebie



i dla innych :)


poniedziałek, 4 listopada 2013

Pudełeczko.

Dziś od rana się uśmiecham, mimo atakującego przeziębienia. Zostałam Mikołajem :)
Wczoraj odbyło się losowanie w Mikołajkowej Wymiance i aż mnie skręca, co też dobrego ona nam przyniesie :D
Opowiadałam o całej akcji Mężowi, który wysłuchał mnie z zaciekawieniem, a na koniec zapytał, czy w zabawie są też blogi panów - majsterkowiczów, bo on by chętnie stanął do takiej wymianki ;)

Swoją drogą - pierwszy raz biorę udział w takiej blogowej zabawie :)

A żeby nie było tu dziś tylko słownie, pokażę Wam pudełeczko, jakie podarowałam małej Ani.



sobota, 2 listopada 2013

Świątecznie po raz pierwszy.



Dziś pokażę Wam po raz pierwszy moje "dzieła" z akcji Święta 2013 ;)
Uprosiłam Tatę o poplastrowanie pieńka pod zawieszki i tak sobie kleję i maluję. Pierwszy sort takich zawieszek poleci w poniedziałek do dalekiej Hiszpanii :)