wtorek, 11 lutego 2014

W brązach.

Kolejny chustecznik w brązach, całość ozdobiona wzorami jednej serwetki.




Posypały mi się zamówienia, do tego wymianka babeczkowa (mniam) oraz prace w zabawie podaj dalej - weszłam do "pracowni" i nie wiem, kiedy wyjdę ;) Uwielbiam ten stan :)

wtorek, 4 lutego 2014

Sowi nalot.



Czas na moje podsumowanie Sowiej Wymianki, jaką zorganizowało Anielskie Tchnienie.
Moją parą wymiankową była Dżej nej.

Poleciał do niej taki oto sowi zestaw:

Torba z nitrotransferem - sową.


Dekupażowa zakładka z sowią zawieszką.

Sowie magnesiki.

I oczywiście wszystko było zapakowane w sowie pudełeczko.

 Do tego doszła jeszcze herbatka i coś słodkiego. Mam nadzieję, że Dżej nej się ucieszyła z moich (po)tworów :)


Od Dżej nej dostałam zaś takie oto cudowności:

Kalendarz z sową :)
 Biżuterię oraz wspaniałe herbatki :)
 Karteczkę z sową :)
 Wspaniałą wyszywaną zakładkę :)

 I notes - z sową, a jakże :)

 Cała wymianka bardzo mi się podobała, dziękuję za możliwość wspaniałej zabawy :)

poniedziałek, 3 lutego 2014