piątek, 19 czerwca 2015

Na nalewki.

Dostałam kiedyś od Mamy pustą butelkę po nalewce. 
Piękny kształt i oryginalne zamknięcie - to aż prosiło się o drugie życie :)

Klimat utrzymany w stylu niedawnej skrzyneczki na ślubne wino, czyli biel+krem+złotko i róże.
Do tego kawałeczek koronki i już - można napełniać domową naleweczką :)





Z ogłoszeń dodatkowych - zapraszam do udziału w moim rozdaniu - finał już w przyszłym tygodniu!
Lider z najlepszym przepisem już jest, możecie to jeszcze zmienić :)
http://roznosci-z-codziennosci.blogspot.com/2015/06/rozdanie-wiosenno-letnie.html


Zapraszam też na moje konto facebook - tam na bieżąco więcej "prywatnych" nowości ;)

https://www.facebook.com/AsiaTworzy

Udanego weekendu!

środa, 17 czerwca 2015

Szybki pirat i dwie sowy.

Witajcie.
Pirackie klimaty dla chłopców - coś, co się sprawdza.
Robiłam migusiem, ekspresem, kolejne pudełeczko.
Zdjęcia też robione ekspresem, "na kolanie".
Cóż...


Zamknięcia pilnuje krwistoczerwona rybka od Eko-Deco



A w bonusie brelok - sówka mała i duża pilnują, by klucze się nie gubiły w torebce :)



poniedziałek, 15 czerwca 2015

Kartka albumowa.

Witajcie!
Dziękuję za wszystkie wspaniałe komentarze pod moim wpisem z magnesami - nie sądziłam, że spodobają się aż tak :)

Dziś do pokazania mam kartkę - album. Wykonana została dla Przyjaciółki od magnesów, w kolorach które lubi - fioletach i różowościach. Niby kartka urodzinowa, ale czemu album, a właściwie mini-album? Bo poza stroną z życzeniami są jeszcze dodatkowe strony z sentencjami.


Tekturkowy napis maznęłam farbami akrylowymi. Kwiatki zrobiłam sama wedle internetowego kursu, którego teraz za nic nie umiem znaleźć w sieci! Środeczki kwiatków to kasza jaglana ;)



Wnętrze to istny misz - masz :) Mamy tu wycinaki, scrapki, drewniane i tekturowe dodatki.





 Znalazło się też miejsce na kieszonkę z tagiem.