Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Świeczniki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Świeczniki. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 5 listopada 2017

Kolejny lampion ze słoika.

Lampiony mają to do siebie, że szybko się robią.
Ten wykonałam dla Sylwii.




sobota, 17 grudnia 2016

Świąteczny lampion.

Umknął mi w nawale życia codziennego kolejny lampion słoikowy :)






Gwiazdki z Eko-Deco.

piątek, 20 maja 2016

Folkowy świecznik.

Co te wzory w sobie mają, że je tak lubię? ;)
Zaległości ciąg dalszy, ale wkrótce czas na nowości :)


 




poniedziałek, 2 maja 2016

W niebieskościach.

Dalsze zaległości, dobrze byloby to już popublikować i ruszyć z czymś nowym, motywacja taka ;)
Jeden z moich ulubionych motywów serwetkowych.
I nie trzeba kombinować, piękno samo w sobie :)




środa, 27 kwietnia 2016

Szary komplet.

Wygrzebałam w starych zdjęciach coś, czego wam nie pokazywałam.
Komplet świeczników w szarościach :)



wtorek, 3 listopada 2015

Lampion.

Słoiki to wdzięczny materiał na lampiony - wystarczy znaleźć taki w nietypowym kształcie i już mamy coś pięknego :)
Jeszcze tylko papier ryżowy, resztki ludowej serwetki, spękacz na próbę i sznurek.





czwartek, 27 lutego 2014

Azjatyckie klimaty.

Zostałam poproszona o wykonanie świeczników w tonacji szaro - bordowej, z dodatkiem motywu bonsai.
Bonsai transferowe, a spękania to jak zwykle crack jednoskładnikowy :)






wtorek, 26 listopada 2013

Zimowo i elegancki zestaw.

Sypnęło u nas. Dość konkretnie, ale Pies ma uciechę ;)



A ja przychodzę do Was z kompletem, jest to chustecznik i świeczniki.


rzut ogólny na chustecznik - świeczniki uległy później lekkiej metamorfozie.





Zapraszam raz jeszcze do udziału w moim candy :)