Witajcie!
W przerwach od decu przekonuję się do scrapowania, a raczej do robienia karteczek okolicznościowych.
Miałam okazję stworzyć kartkę z okazji ślubu i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Więc nic już więcej nie piszę, tylko "chwalę się" zdjęciami ;)
wtorek, 29 kwietnia 2014
piątek, 25 kwietnia 2014
Wymianka po raz kolejny :)
Witam po świątecznej przerwie :)
Dziś podsumowanie kolejnej prywatnej wymianki :)
Zamarzyła mi się czarna, koralikowa bransoletka, a że bardzo podobają mi się prace, jakie robi Jotkaa, umówiłam się z nią na wymiankę.
Jestem zachwycona tymi cudeńkami. Same zobaczcie - bransoletka i kolczyki z czarnych, drobniutkich koralików
Zdjęcia zrobiła Jotkaa, są o niebo lepsze niż moje fotografie i oddają piękno tych bransoletek :)
Ja w zamian zrobiłam chustecznik
oraz pudełeczko dla chłopczyka
Jotkaa mówi, że moje twory się jej podobają, a co Wy myślicie o naszej pięknej wymiance? :)
Udanego weekendu :)
Dziś podsumowanie kolejnej prywatnej wymianki :)
Zamarzyła mi się czarna, koralikowa bransoletka, a że bardzo podobają mi się prace, jakie robi Jotkaa, umówiłam się z nią na wymiankę.
Jestem zachwycona tymi cudeńkami. Same zobaczcie - bransoletka i kolczyki z czarnych, drobniutkich koralików
Zdjęcia zrobiła Jotkaa, są o niebo lepsze niż moje fotografie i oddają piękno tych bransoletek :)
Ja w zamian zrobiłam chustecznik
oraz pudełeczko dla chłopczyka
Jotkaa mówi, że moje twory się jej podobają, a co Wy myślicie o naszej pięknej wymiance? :)
Udanego weekendu :)
Etykiety:
Chusteczniki,
Decoupage,
Pudełka,
Rękodzieło,
Wymianka
wtorek, 22 kwietnia 2014
Poświątecznie.
Dziś jeszcze podsumowanie wypieków Wielkanocnych, a od jutra wracam do prac nie-świątecznych :)
Na pierwszy ognień poszły kruche ciasteczka w kształcie jajeczek - w zeszłym roku Mąż stworzył mi specjalną foremkę:)
Powstała też znana już na blogu babka piaskowa - tym razem posmarowana z wierzchu czekoladą i posypana bakaliami.
A Wielkanocnym królem stał się sernik wedle tego przepisu.
Pyszny, wilgotny, wcale nie taki kaloryczny ;) a co najważniejsze - prosty w wykonaniu :)
Na pierwszy ognień poszły kruche ciasteczka w kształcie jajeczek - w zeszłym roku Mąż stworzył mi specjalną foremkę:)
Powstała też znana już na blogu babka piaskowa - tym razem posmarowana z wierzchu czekoladą i posypana bakaliami.
A Wielkanocnym królem stał się sernik wedle tego przepisu.
Pyszny, wilgotny, wcale nie taki kaloryczny ;) a co najważniejsze - prosty w wykonaniu :)
No i moje ostatnie pisanki - cała reszta znalazła nowych właścicieli :)
Etykiety:
Dekoracje,
Kuchnia,
Pisanki,
Rękodzieło,
Święta
Subskrybuj:
Posty (Atom)








