wtorek, 29 kwietnia 2014

W dniu Ślubu.

Witajcie!
W przerwach od decu przekonuję się do scrapowania, a raczej do robienia karteczek okolicznościowych.
Miałam okazję stworzyć kartkę z okazji ślubu i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Więc nic już więcej nie piszę, tylko "chwalę się" zdjęciami ;)






piątek, 25 kwietnia 2014

Wymianka po raz kolejny :)

Witam po świątecznej przerwie :)
Dziś podsumowanie kolejnej prywatnej wymianki :)
Zamarzyła mi się czarna, koralikowa bransoletka, a że bardzo podobają mi się prace, jakie robi Jotkaa, umówiłam się z nią na wymiankę.

Jestem zachwycona tymi cudeńkami. Same zobaczcie - bransoletka i kolczyki z czarnych, drobniutkich koralików
  

oraz bransoletka z pięknie opalizujących koralików.

Zdjęcia zrobiła Jotkaa, są o niebo lepsze niż moje fotografie i oddają piękno tych bransoletek :)

Ja w zamian zrobiłam chustecznik



oraz pudełeczko dla chłopczyka






Jotkaa mówi, że moje twory się jej podobają, a co Wy myślicie o naszej pięknej wymiance? :)
Udanego weekendu :)

wtorek, 22 kwietnia 2014

Poświątecznie.

Dziś jeszcze podsumowanie wypieków Wielkanocnych, a od jutra wracam do prac nie-świątecznych :)

Na pierwszy ognień poszły kruche ciasteczka w kształcie jajeczek - w zeszłym roku Mąż stworzył mi specjalną foremkę:)




Powstała też znana już na blogu babka piaskowa - tym razem posmarowana z wierzchu czekoladą i posypana bakaliami.


A Wielkanocnym królem stał się sernik wedle tego przepisu.
Pyszny, wilgotny, wcale nie taki kaloryczny ;) a co najważniejsze - prosty w wykonaniu :)


 No i moje ostatnie pisanki - cała reszta znalazła nowych właścicieli :)