"Czasami chciałabym być wiatrem. Wolna, ulotna,
niewidzialna. Wyzwolona, impulsywna, naiwna. Wiatr był siłą,
niepowstrzymaną potęgą. Chciałam być jak on. Może wtedy moje życie
inaczej by się potoczyło?"
czwartek, 9 sierpnia 2018
niedziela, 5 sierpnia 2018
Wakacje w domu nie muszą być nudne! Trójstyk granic.
Spodobało mi się takie dzielenie się z Wami migawkami z codzienności - dziś przychodzę z wpisem wakacyjnym :)
W tym roku nie planowaliśmy żadnych wypadów urlopowych, ale nie nudzimy się i podbijamy okolice :)
Zapraszam Was na spacer po pograniczu czesko-polskim.
Wyruszamy drogą asfaltową z centrum Istebnej. Dochodzimy do rzeki Olzy i z jej biegiem podążamy leśną drogą ku granicy państwa.
W tym roku nie planowaliśmy żadnych wypadów urlopowych, ale nie nudzimy się i podbijamy okolice :)
Zapraszam Was na spacer po pograniczu czesko-polskim.
Wyruszamy drogą asfaltową z centrum Istebnej. Dochodzimy do rzeki Olzy i z jej biegiem podążamy leśną drogą ku granicy państwa.
Etykiety:
Radości z codzienności,
Razem z dzieckiem
czwartek, 2 sierpnia 2018
Zawsze jest dobry dzień na ryby.
Klub Twórczych Mam znów przychodzi z pomysłem na deszczowe dni.
Wyzwanie trwa, a my z Tomciem stworzyliśmy swoje "akwarium" czy też skrawek morskich głębin.
Skorzystałam z kartonu po paczce, ryby wycięłam z tektury, która zwykle jest ostatnią stroną w blokach rysunkowych. Tomek pomagał malować i kleić.
Zainspirowaliśmy się morskimi stworzeniami, jakie oglądaliśmy w książeczce z okienkami - ryba-pirat obowiązkowa :D
Wyzwanie trwa, a my z Tomciem stworzyliśmy swoje "akwarium" czy też skrawek morskich głębin.
Skorzystałam z kartonu po paczce, ryby wycięłam z tektury, która zwykle jest ostatnią stroną w blokach rysunkowych. Tomek pomagał malować i kleić.
Zainspirowaliśmy się morskimi stworzeniami, jakie oglądaliśmy w książeczce z okienkami - ryba-pirat obowiązkowa :D
Etykiety:
Razem z dzieckiem,
Wyzwanie
Subskrybuj:
Posty (Atom)










