Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Miesiąc w zdjęciach. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Miesiąc w zdjęciach. Pokaż wszystkie posty

sobota, 30 grudnia 2017

Grudniowe.

Przychodzę z postem sumującym grudzień :)


Był u nas Mikołaj.


Dwa lampiony udało mi się zrobić.



Synek aktywnie pomagał w przygotowaniach do świąt.
Piekliśmy pierniczki.



Robiliśmy ozdoby na choinkę z zimnej porcelany.







Piekłam pierwszy raz piernik staropolski, długodojrzewający.


Część rozdałam jako prezenty.


Przygotowaliśmy wspólnie kartki dla najbliższych.



Taką piękną dostałam od Kgosi :) dziękuję!





Na pracową Wigilijkę męża upiekłam choinkę z masą makową :)


A tu już podgląd świątecznych słodkości - piernik, makowiec i drobne ciasteczka.


Wszystkim czytelnikom życzę udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku!







czwartek, 1 maja 2014

Mix zdjęć z 30 dni

Witajcie!
Dziś czas na podsumowanie zabawy, jaką zorganizowała Madeline


Każdego dnia kwietnia robiłam jedno zdjęcie i teraz przyszedł czas na podzielenie się migawkami z naszego życia.

1. pierwszy mniszek ;)
2. pióreczko zaczepione o drzewo
3. na przystanku - powrót z nocnej zmiany
4. Pan Pies w ogrodzie
5. mycie okien i zmiana firan
6. kurka - ozdoby zakupione w markecie

7. Pan Pies w biegu
8. najlepsze pomadki do ust
9. lektura ciekawostek z życia papieży
10. przepiśnik od Agaty
11. misiaczki na pudełko dla Justyny
12. pyszna herbatka :)

13. ozdoby wielkanocne w pracy
14. zakupy rossmannowe
15. niespodzianka w karteczce od Chrzestnych
16. wieczorny relaks - kubek herbaty i blogi
17. prezentacja bransoletki od Justyny
18. przedwielkanocny hiacynt

19. moje ostatnie jajeczka decu
20. wielkanocny sernik
21. Pan Pies cieszy się z mojego powrotu z pracy
22. moje tulipanki
23. Pan Pies usnął na swojej zabawce
24. hiacynt w całej okazałości

25. deszczowa pogoda
26. jak by mi było z grzywką...?
27. szukanie inspiracji karteczkowych
28. Pan Pies z przysmakiem
29. wątróbka w sosie musztardowym, mniami :)
30. projekt scrapowy na roczek ;)

Pozdrawiam ;)