Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Współpraca. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Współpraca. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 26 lipca 2018

Cristina Caboni - Strażniczka miodu i pszczół

Jak wiecie, kocham czytać książki.
Od kiedy czasu na rękodzieło jest mniej, moją odskocznią jest czytanie.
Kiedy czytam? Zazwyczaj wieczorem, gdy Synek już śpi. Czasem zdarzy się jakaś wolna chwila w ciągu dnia, choć teraz już rzadziej niż kiedyś.

W czerwcu napisało do mnie wydawnictwo Muza. 
Zapytała, czy chciałabym zrecenzować książkę. 
Oczywiście się zgodziłam. Tematyka według wstępnego opisu brzmiała bardzo w moim guście.
W zeszłym tygodniu książka do mnie dotarła, a dziś zapraszam Was na krótką recenzję.


wtorek, 18 października 2016

niedziela, 2 października 2016

Wybór nosidła idealnego, czyli jak Zaffiro stało się naszym numerem 1

Lubicie polskie produkty?
Na pewno, choćby przez fakt, że lubicie rękodzieło ;)

Ja staram się kupować jak najwięcej polskich produktów, może to taka lojalność wobec krajowej gospodarki, a może chęć wsparcia producentów, wsparcie kreatywności, rozwoju, pasji.
Stąd też przy poszukiwaniach naszego pierwszego nosidełka ważnym aspektem była chęć znalezienia produktu krajowego w przystępnej cenie.

wtorek, 6 września 2016

Po co nam nosidełko, czyli przygód z Zaffiro początek.

Czas na coś nowego. 
Razem z marką Zaffiro zapraszam Was na cykl wpisów o moim macierzyństwie z nosidełkiem w tle :)



poniedziałek, 28 lipca 2014

Babeczkowe magnesiki.

Dzień dobry! Witam wszystkich Obserwatorów, nowych jak i tych będących ze mną dłużej :)
Jakiś czas temu rozpoczęłam współpracę z firmą EKO-DECO. W ofercie mają oni drewienka i tekturki idealne do decoupage i scrapbookingu, czyli akurat coś dla mnie :) Przeglądając ich sklep, w pierwszej kolejności skusiłam się na magnesy w kształcie babeczek i właśnie takie magnesy chcę Wam dziś pokazać. 
Ozdobiłam je motywami z serwetek, a dopełnieniem są kokardki z wstążki :) Na lodówce prezentują się cudnie :)






Szczerze polecam Wam sklep Eko-Deco, bo mają naprawdę duży wybór, przystępne ceny i gratisową dostawę do paczkomatów przy zamówieniu już za 39zł :)